מחירים נוחים ומוזלים, איכות ללא פשרות

הסעות לנתב"ג כולל איסוף והחזרה 24 שעות

צי רכבים מפואר וחדיש לחווית נסיעה נוחה

מוניות לנתב"ג – בחירת מוניות

אז סגרתם חבילת נופש לחו"ל, דאגתם לביטוח נסיעות, ארזתם מזוודות (או טרולי אם אתם טסים בלואו קוסט) ועכשיו הגיע הרגע לקבל את ההחלטה איך להגיע לנתב"ג.

אנשים רבים, גם כאלו המחזיקים ברשותם רכב פרטי, מגיעים למסקנה שעדיף עבורם לא לנסוע עם הרכב לנתב"ג – הסיבה לכך יכולה להיות טמונה בחישוב העלויות – עלות החנייה בנתב"ג היא לא נמוכה, בחשש שייגרם לרכב נזק בזמן הזה, או בחוסר חשק ורצון לנהוג – בכל זאת טיסות רבות יוצאות בשעות הלילה המאוחרות או הבוקר המוקדמות, ונהגים רבים לא מרגישים ערניים מספיק בשביל לנהוג בשעות האלו. הפתרון יגיע בדמותן של מוניות לנתב"ג, כאשר המטרה תהיה לבחור מונית שהיא גם נוחה דייה ומתאימה לכמות הנוסעים (על שלל תיקיהם ומזוודותיהם), וכמובן, בעלות הנמוכה ביותר האפשרית.

מבצעים בירורים מקדימים

טרם בחירת מוניות לנתב"ג, ההמלצה תהיה לנסות ולדלות מידע על כמה שיותר אפשרויות – מה שיאפשר לקבל את התמונה המלאה לגבי העלויות, ואולי גם לבחור בסופו של דבר את אותן מוניות לנתב"ג בעלויות הנמוכות ביותר. חשוב לציין שיש מוניות לנתב"ג פרטיות – אם לדוגמה, מדובר במשפחה בת מספר נפשות זאת כנראה תהווה כאפשרות האופטימלית. וישנן גם מוניות לשדה התעופה שהינן גדולות ולכן, אוספות מספר אנשים בדרך – יתרונן של מוניות אלו טמון בעלויות הנמוכות יותר עבור כל נוסע, והן מהוות כפתרון אטרקטיבי בעיקר עבור בודדים או זוגות.

מישהו שאפשר לסמוך עליו

מעבר לעלויות ונוחות הנסיעה, מאוד חשוב לבחור מונית שאפשר לסמוך במאת האחוזים על הנהג שלה – שיגיע בזמן שנקבע או שיגיע בכלל – בכל זאת, מצב בו אתם מחכים למטה עם המזוודה, בידיעה שתגיעו בזמן לנתב"ג, ובפועל אתם מוצאים את עצמכם ממתינים וממתינים והנהג לא מגיע, הוא מצב מלחיץ בלשון המעטה.

לכן, כדאי לבחור שהמונית הינה מטעם חברה מקצועית ואמינה – כזאת שערוכה לשלוח נהג מחליף באופן מידי במקרה והנהג שנקבע לנסיעה לא יכול להגיע. יש לזכור שבחירת מוניות לנתב"ג אשר תתבצע בצורה נבונה, תבטיח שקט נפשי בידיעה שאתם עתידים להגיע בזמן לשדה התעופה ולטיסה.

מוניות לנתב"ג – מי צריך את זה ולמה

טיסה לחו"ל היא ללא ספק אחת החוויות היותר נעימות. מספר גדל והולך של ישראלים מעדיפים לבלות את החופשה שלהם בחו"ל על פני בילוי החופשה בישראל. יש מידה רבה של צדק בדבר – הן לאור המחירים הגבוהים של בתי המלון בישראל, והן משום שנסיעה לחו"ל מהווה סוג של שינוי אווירה, שחופשה בישראל לא יכולה לתת. ואולם אחת הדילמות של כל מי שיוצא לחו"ל, נוגעת לאפשרויות ההגעה לשדה התעופה. בשורות הבאות נרחיב את היריעה בכל הקשור להגעה באמצעות מוניות לנתב"ג וליתרונות שלה על פני כל אופציה אחרת. מהן האופציות הקיימות להגיע לנתב"ג? מדוע מוניות לנתב"ג הן האופציה המועדפת?

להגיע לנתב"ג  – כל האופציות

עם האופציות הקיימות להגעה לנתב"ג, ניתן למנות את הרכב בפרטי, הסעה על ידי קרובי משפחה או הגעה באמצעות הרכבת. הגעה ברכב פרטי, היא לכאורה האופציה המועדפת. עם זאת, יש בבחירה הזאת בעיה לא קטנה. ראשית, החנייה במרבית אזורי החניה בשטח שדה התעופה כרוכה בתשלום, שיש לקחת אותו בחשבון בחישוב מחיר הנסיעה. חניות חינמיות, אם ישנן כאלה, הן מרוחקות מאד, ולרוב לא ניתן למצוא שם מקומות. בנוסף, וזאת אולי הבעיה היותר חמורה, רכב השוהה בחניון שדה התעופה יותר מאשר מספר ימים, עלול להפוך ליעד לחבלה. פריצות לרכבים ואפילו חבלה בהם. בכל הקשור לאחריות, חשוב לדעת שלרשות שדות התעופה אין כל אחריות בעניין זה, והשארת כלי הרכב במקום, היא על אחריותו של בעל הרכב בלבד..

מוניות לנתב"ג – הדרך הנוחה להתחיל את הנסיכה

האופציה השלישית, שהיא על פי כל הדעות האופציה המועדפת, הינה שימוש בשירותיו הטובים של שירות מוניות לנתב"ג. מדובר בשירות יעיל, המביא את הנוסעים מפתח הבית, ואד לפתח הטרמינל בנתב"ג. זאת, במהירות ובנוחות, תוך הימנעות מהצורך לחפש חניה, לשלם תמורתה סכומים לא מבוטלים ולחיות לכל אורך הנסיעה בהרגשה של לחץ, שמא קרה משהו לרכב שהושאר בנתב"ג. באשר למחיר – הרי שבדרך כלל מדובר במחיר מחירות להגיה לנתב"ג. אבל בהשוואה לתשלום עבור החניות לכמה ימים, יחד עם התשלום עבור התיקונים, אם יהיה צורך בהם, מדובר בתשלום קטן יחסית. מוניות ניר מונטנה מאפשרות הגעה מהירה לשדה התעופה, במחירים זולים ובכל עת. כדאי ליצור קשר כעת ולבחור את הדרך הקלה להגיע לנתב"ג.

אנחנו נוסעים אל/מ היעדים הבאים: *כולל נמל התעופה בן גוריון Ben Gurion Airport

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support